Ogólnopolska Gimnazjada - Lublin 2015

Piłka siatkowa chłopców

UCZESTNICTWO

  • Drużynę stanowią uczniowie gimnazjum rocznik 1999 i młodsi.
  • Zespół liczy 12 zawodników.

 

PRZEPISY GRY

  • Wysokość siatki- 243 cm
  • Spotkanie rozgrywa się do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywa się do 25 punktów.
  • Trzeci decydujący set do 15 pkt.

 

PUNKTACJA

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane + 1 punkt, za walkower 0 punktów.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów
2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

a. lepszy (wyższy) stosunek setów – wygranych do przegranych pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
b. lepszy (wyższy) stosunek małych punktów – zdobytych do straconych pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
c. wynik bezpośredniego meczu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

 

Pobierz regulamin w wersji PDF

Najnowsza aktualność

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - znamy już ostateczne rozstrzygnięcia! Przejdź do wszystkich aktualności tej dyscypliny

Terminarz/Wynikipowróć

Eliminacje grupowe
Mecz o 3 miejsce
Finał
Mecz o 9 miejsce
Mecz o 11 miejsce
Mecz o 13 miejsce
Mecz o 7 miejsce
Mecz o 5 miejsce
Eliminacje grupowe
  • 1
  • 2
  • 3
  • A
  • B
  • C
  • D
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-05
09:00
G. Nr 1 Świnoujście
2 - 0
G. Sport Rzeszów
2015-06-05
14:30
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
2 - 0
G. Nr 5 Biała Podlaska
2015-06-06
15:00
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
2 - 0
G. Sport Rzeszów
2015-06-06
16:00
G. Nr 5 Biała Podlaska
0 - 2
G. Nr 1 Świnoujście
2015-06-07
08:00
G. Nr 5 Biała Podlaska
1 - 2
G. Sport Rzeszów
2015-06-07
09:00
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
2 - 1
G. Nr 1 Świnoujście
Tabela
Miejsce
Drużyna
PKT
Bilans
1
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
6
6 - 1
2
G. Nr 1 Świnoujście
5
5 - 2
3
G. Sport Rzeszów
4
2 - 5
4
G. Nr 5 Biała Podlaska
3
1 - 6
Pobierz powyższe zestawienie w postaci pliku PDF
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-05
09:00
G. Nr 8 Łódź
0 - 2
G. Nr 15 Bydgoszcz
2015-06-05
15:00
G. Nr 5 Wołomin
2 - 0
G. Sport Nysa
2015-06-06
15:00
G. Nr 15 Bydgoszcz
2 - 0
G. Sport Nysa
2015-06-06
16:00
G. Nr 8 Łódź
2 - 0
G. Nr 5 Wołomin
2015-06-07
08:00
G. Nr 8 Łódź
1 - 2
G. Sport Nysa
2015-06-07
09:00
G. Nr 15 Bydgoszcz
0 - 2
G. Nr 5 Wołomin
Tabela
Miejsce
Drużyna
PKT
Bilans
1
G. Nr 15 Bydgoszcz
5
4 - 2
2
G. Nr 5 Wołomin
5
4 - 2
3
G. Nr 8 Łódź
4
3 - 4
4
G. Sport Nysa
4
2 - 5
Pobierz powyższe zestawienie w postaci pliku PDF
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-06
15:00
G. Nr 2 Turek
2 - 0
G. Nr 2 Gubin
2015-06-06
16:00
G. Nr 1 Skarżysko Kamienna
1 - 2
G. Nr 46 Kraków
Tabela
Miejsce
Drużyna
PKT
Bilans
Pobierz powyższe zestawienie w postaci pliku PDF
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-05
09:00
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
2 - 0
G. Nr 3 Świdnica
2015-06-05
10:00
G. Nr 5 Biała Podlaska
2 - 0
G. Nr 2 Turek
2015-06-05
14:30
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
2 - 0
G. Nr 5 Biała Podlaska
2015-06-05
15:30
G. Nr 3 Świdnica
0 - 2
G. Nr 2 Turek
2015-06-06
09:00
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
2 - 1
G. Nr 2 Turek
2015-06-06
10:00
G. Nr 3 Świdnica
0 - 2
G. Nr 5 Biała Podlaska
Tabela
Miejsce
Drużyna
PKT
Bilans
1
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
6
6 - 1
2
G. Nr 5 Biała Podlaska
5
4 - 2
3
G. Nr 2 Turek
4
3 - 4
4
G. Nr 3 Świdnica
3
0 - 6
Pobierz powyższe zestawienie w postaci pliku PDF
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-05
09:00
G. Nr 8 Łódź
0 - 2
G. Nr 15 Bydgoszcz
2015-06-05
10:00
G. Nr 1 Skarżysko Kamienna
2 - 0
G. Nr 4 Katowice
2015-06-05
15:00
G. Nr 8 Łódź
2 - 0
G. Nr 1 Skarżysko Kamienna
2015-06-05
16:00
G. Nr 15 Bydgoszcz
2 - 0
G. Nr 4 Katowice
2015-06-06
09:00
G. Nr 8 Łódź
2 - 0
G. Nr 4 Katowice
2015-06-06
10:00
G. Nr 15 Bydgoszcz
2 - 0
G. Nr 1 Skarżysko Kamienna
Tabela
Miejsce
Drużyna
PKT
Bilans
1
G. Nr 15 Bydgoszcz
6
6 - 0
2
G. Nr 8 Łódź
5
4 - 2
3
G. Nr 1 Skarżysko Kamienna
4
2 - 4
4
G. Nr 4 Katowice
3
0 - 6
Pobierz powyższe zestawienie w postaci pliku PDF
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-05
09:00
G. Nr 1 Świnoujście
2 - 0
G. Sport Rzeszów
2015-06-05
15:00
G. Sport Rzeszów
2 - 1
G. Nr 2 Gubin
2015-06-05
16:30
G. Nr 1 Świnoujście
2 - 0
G. Nr 2 Gubin
Tabela
Miejsce
Drużyna
PKT
Bilans
1
G. Nr 1 Świnoujście
4
4 - 0
2
G. Sport Rzeszów
3
2 - 3
3
G. Nr 2 Gubin
2
1 - 4
Pobierz powyższe zestawienie w postaci pliku PDF
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-05
09:00
G. Nr 5 Wołomin
2 - 0
G. Nr 46 Kraków
2015-06-05
15:00
G. Nr 5 Wołomin
2 - 0
G. Sport Nysa
2015-06-06
10:00
G. Nr 46 Kraków
0 - 2
G. Sport Nysa
Tabela
Miejsce
Drużyna
PKT
Bilans
1
G. Nr 5 Wołomin
4
4 - 0
2
G. Sport Nysa
3
2 - 2
3
G. Nr 46 Kraków
2
0 - 4
Pobierz powyższe zestawienie w postaci pliku PDF
Mecz o 3 miejsce
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-07
10:00
G. Nr 1 Świnoujście
2 - 0
G. Nr 5 Wołomin
Finał
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-07
11:00
ZKP i G. Nr 33 Gdańsk
0 - 2
G. Nr 15 Bydgoszcz
Mecz o 9 miejsce
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-07
10:00
G. Nr 46 Kraków
2 - 0
G. Nr 2 Turek
Mecz o 11 miejsce
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-07
09:00
G. Nr 1 Skarżysko Kamienna
0 - 2
G. Nr 2 Gubin
Mecz o 13 miejsce
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-06
15:00
G. Nr 4 Katowice
2 - 0
G. Nr 3 Świdnica
Mecz o 7 miejsce
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-07
10:00
G. Nr 5 Biała Podlaska
2 - 1
G. Sport Nysa
Mecz o 5 miejsce
Data
Godzina
Gimnazjum
Wynik
Gimnazjum
2015-06-07
11:00
G. Sport Rzeszów
0 - 2
G. Nr 8 Łódź

Galeria

Gimnazja