Ogólnopolska Gimnazjada - Lublin 2015

Piłka ręczna chłopców

UCZESTNICTWO

  • Drużynę stanowią uczniowie gimnazjum rocznik 1999 i młodsi.
  • Zespół liczy 14 zawodników (w całym turnieju).

 

PRZPISY GRY

  • Czas gry: 2 x 20 minut + 5 minut przerwy.
  • + piłka nr 1 – dziewczęta; piłka nr 2 + chłopcy
  • Przy większej liczbie spotkań dziennie zaleca się skracanie czasu gry.
  • Nakaz stosowania podczas pierwszej połowy meczu systemu obrony innego niż 6: 0;
  • Dowolny system ustawienia obrony w drugiej połowie meczu;
  • Zakaz dokonywania zmian zawodników w sytuacji, gdy zespół przeciwnika jest w posiadaniu piłki.
  • Drużyna ma prawo wziąć 1+minutowy czas w każdej połowie meczu.
  • Zakaz używania kleju.

 

PUNKTACJA

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegrane 0 punktów.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów, 
2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę sama liczbę punktów:

a. większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz /+e), 
b. korzystniejsza różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami, 
c. większa liczba zdobytych bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami, 
d. korzystniejsza różnica bramek w całym turnieju, 
e. większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju

POBIERZ REGUMAMIN W WERSJI PDF

Wszystkie aktualności tej dyscypliny

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW- znamy już ostateczne rozstrzygnięcia! Czytaj więcej

Wyniki końcowej klasyfikacji Gimnazjady 2015 w Lublinie w piłce ręcznej chłopców:

1 miejsce - G. Nr 2 Libiąż
2 miejsce - P.G Ostrów Wielkopolski
3 miejsce - P.G Nr 4 Radom
4 miejsce - G. Nr 2 Lubin
5 miejsce - P.G Banie
6 miejsce - G. Nr 11 Chorzów
7 miejsce - G.P Nr 1 Grodków
8 miejsce - G. Nr 2 Ostróda
9 miejsce - G. Nr 35 Łódź
10 miejsce - G. Nr 2 Puławy
11 miejsce - G. Nr 2 Kartuzy
12 miejsce - P.G. Nr 1 Świebodzin
13 miejsce - G. Nr 7 Kielce
14 miejsce - G. Mielec

SZCZEGÓŁOWE ZESTAWIENIE PUNKTÓW W ZAKŁADCE "TERMINARZWYNIKI" NA STRONIE

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zamknij
Przedstawiamy listę wszystkich zespołów zgłoszonych do rozgrywek piłki ręcznej chłopców. Czytaj więcej

Lista wszystkich zespołów zgłoszonych do rozgrywek piłki ręcznej chłopców:


G. Nr 2 Puławy
G. Nr 7 Kielce
P.G Banie
G. Nr 2 Lubin
G. Nr 2 Libiąż
G. Mielec
G. Nr 35 Łódź
G. Nr 2 Kartuzy
P.G Ostrów Wielkopolski
G.P Nr 1 Grodków
P.G Nr 4 Radom
G. Nr 2 Ostróda
P.G. Nr 1 Świebodzin
G. Nr 11 Chorzów
G. Nr 2 Bydgoszcz

Zamknij
Przedstawiamy skład zespołu Gimnazjum nr 7 w Kielcach Czytaj więcej
Bryła Bartosz, Długosz Bartosz, Dziedzic Łukasz, Gaweł Szymon, Kijewski Kasper, Kubicki Wojciech, Kurek Wiktor, Litwin Aleksander, Nawara Kacper, Sornat Karol, Syska Tomasz.
Trener - Aleksander Litowski.
Zamknij